Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersenen.

home

Het team

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes.

Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.

Het team van leerkrachten bestaat uit:

 

Vrije School De Lindeboom:

Annemarie Verdegaal en Narinder Dhillon, kleuters

Eva Heirman eheirman@vskleverpark.nl kleuters

Quirine van Trigt qvantrigt@skleverpark.nl kleuters

Hans van Vliet hvanvliet@vskleverpark.nl klas 1C

Coen Gaalman cgaalman@vskleverpark.nl klas 2C

 

Vrije School Kleverpark:

Machteld Joosen mjoosen@vskleverpark.nl kleuters

Lettie Winterwerp lwinterwerp@vskleverpark.nl kleuters

Nienke Leijs nleijs@vskleverpark.nl kleuters

Simone de la Court sdelacourt@vskleverpark.nl

Maartje Oremus moremus@vskleverpark.nl klas 1 en interne begeleiding

Willemijn Odijk wodijk@vskleverpark.nl klas 1

Dide Damave ddamave@vskleverpark.nl klas 2

Monique Vietor mvietor@vskleverpark.nl  klas 3

Jurre van der Veen jvanveen@vskleverpark.nl klas 4

Barbara Nicolaas bnicolaas@vskleverpark.nl klas 5

Charlotte Haasnoot chaasnoot@vskleverpark.nl klas 5

Janne Kluft jkluft@vskleverpark.nl klas 6

Edith van Esseveld evanesseveld@vskleverpark.nl klas 6

Denise Bijl dbijl@vskleverpark.nl euritmie

Wilfra Marseille wmarseille@vskennemerland.nl gymleerkracht en MRT

Maartje Zwart mzwart@vskleverpark.nl RT

Lodie Bronfman lbronfman@vskleverpark.nl RT

Maarten Roest Crollius mroestcrollius@vskennemerland.nl  directeur

Lia Visser lvisser@vskennemerland.nl adjunct-directeur

Mari-Lou de Roode mderoode@vskennemerland.nl administratie

 

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.

VRIJE SCHOOL KLEVERPARK, Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem        023.2023235        info@vskleverpark.nl

 

Vrije School De Lindeboom, Korte Verspronckweg 7-9 te Haarlem

023.2023235 info@vskleverpark.nl

 

 

Het team

 

Het team

 

Het team
Het team
Vrije School Kleverpark
Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem
Tel. 023 2023235 (ook ziekmeldingen)
info@vskleverpark.nl
Klik hier voor de laatste nieuwsbrief
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
Vrije School Kleverpark
Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem
Tel. 023 2023235 (ook ziekmeldingen)
info@vskleverpark.nl
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
NAAR BOVEN