Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersenen.

Het team


De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes.


Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.


Het team van leerkrachten bestaat uit:

Vrije School De Lindeboom:

Eva Boissevain
Daphne Kruisman
eboissevain@vskleverpark.nl
dkruisman@vskleverpark.nl
Kleuters
Rosalie Verschoorrverschoor@vskleverpark.nlKleuters

Quirine van Trigt

qvantrigt@vskleverpark.nl

Kleuters

Hans van Vliethvanvliet@vskleverpark.nlKlas 1C
Eva Heirmaneheirman@vskleverpark.nl
Klas 2C
Coen Gaalmancgaalman@vskleverpark.nl
Klas 3C
Mark Schuttemschutte@vskleverpark.nlGymleerkracht
Miranda van Lulingmvanluling@vskleverpark.nlIB en RT


Vrije School Kleverpark:

Lettie Winterwerplwinterwerp@vskleverpark.nl
Kleuters
Machteld Joosenmjoosen@vskleverpark.nl
Kleuters
Nienke Leijs 
Simone de la Court
nleijs@vskleverpark.nl
sdelacourt@vskleverpark.nl
Kleuters
Janne Kluftjkluft@vskleverpark.nlKlas 1B
Maartje Oremus 
Willemijn Odijk
moremus@vskleverpark.nl
wodijk@vskleverpark.nl
Klas 2B
Diede Damaveddamave@vskleverpark.nlKlas 3B
Monique Vietormvietor@vskleverpark.nlKlas 4B
Jurre van der Veenjvanderveen@vskleverpark.nlKlas 5B
Barbara Nicolaas 
Charlotte Groendijk
bnicolaas@vskleverpark.nl
chaasnoot@vskleverpark.nl
Klas 6B
Edith van Esseveldevanesseveld@vskleverpark.nlKlas 6B
Denise Bijldbijl@vskleverpark.nlEuritmie
Wilfra Marseillewmarseille@vskennemerland.nlGymleerkracht 
MRT
Lodie Bronfmanlbronfman@vskleverpark.nlRT
Maartje Zwartmzwart@vskleverpark.nlRT
Lia Visserlvisser@vskennemerland.nlAdjunct-Directeur
Maarten Roest Crolliusmroestcrollius@vskennemerland.nlDirecteur

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.


Vrije School Kleverpark,

Wouwermanstraat 49a,

2023 XD Haarlem

023 - 202 32 35

info@vskleverpark.nl

Vrije School De Lindeboom,

Korte Verspronckweg 7-9

2023 BS Haarlem

06 - 51 40 18 26

info@vskleverpark.nl