Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersenen.

Het team


Het team bestaat uit de leerkrachten, ondersteunend personeel en de directeur.


De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Als je vragen hebt over hoe het gaat met je kind op school, dan kun je in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht.


De klassenleerkracht kun je bereiken per mail of telefonisch via school.


Het team van Vrije School Kleverpark

Lettie Winterwerp
lwinterwerp@vskleverpark.nl
Kleuters
Eva Postmaepostma@vskleverpark.nlKleuters
Machteld Joosen
mjoosen@vskleverpark.nl
Kleuters
Nienke Leijs
nleijs@vskleverpark.nl
Kleuters
Simone de la Courtsdlcourt@vskleverpark.nlKleuters
Linda van Lancelotlvlancelot@vskleverpark.nlKlas 1B
Janne Kluft
jkluft@vskleverpark.nl
Klas 2B
Willemijn Odijk
wodijk@vskleverpark.nl
Klas 3B
Dide Damaveddamave@vskleverpark.nlKlas 4B
Monique Vietor
mvietor@vskleverpark.nl
Klas 4B en 5B
Charlotte Haasnoot
chaasnoot@vskleverpark.nl
Klas 5B
Jurre van der Veenjvdveen@vskleverpark.nl
Klas 6B
Maartje Oremusmoremus@vskleverpark.nlIB en Klas 3B
Edith van Esseveldevesseveld@vskleverpark.nlRT en Klas 2B
Wilfra Marseillewmarseille@vskennemerland.nlGymleerkracht 
MRT
Denise Bijldbijl@vskleverpark.nlEuritmie
Mascha Pleijtermpleijter@vskleverpark.nlAdministratie
Lia Visserlvisser@vskleverpark.nlDirecteur
Eva Boissevain
eboissevain@vsdelindeboom.nl
Kleuters
Daphne Kruismandkruisman@vsdelindeboom.nlKleuters
Rosalie Verschoorrverschoor@vsdelindeboom.nlKleuters

Quirine van Trigt

qvtrigt@vsdelindeboom.nl

Kleuters

Evelien Voordouw
evoordouw@vsdelindeboom.nl
Klas 1C
Albertine de Vriesadvries@vskennemerland.nlKlas 1C
Hans van Vliethvvliet@vsdelindeboom.nlKlas 2C
Eva Heirmaneheirman@vsdelindeboom.nl
Klas 3C
Coen Gaalman
cgaalman@vsdelindeboom.nl
Klas 4C
Erna Borawitzeborawitz@vskennemerland.nlKlas 4C
Margo Kerstenmkersten@vskleverpark.nlDiverse klassen
Judith Niemöllerjniemoller@vskennemerland.nlVakleerkracht
Miranda van Lulingmvluling@vsdelindeboom.nlIB en RT
Jiri BrummansEuritmie
Maaike Honigmhonig@vsdelindeboom.nlAdministratie
Sara de la Parra
sdlparra@vsdelindeboom.nlDirecteur


De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.


Lia Visser is de directrice van Vrije School Kleverpark, Sara de la Parra adjunct-directrice van Vrije School De Lindeboom. Zij geven leiding aan de dagelijkse gang van zaken binnen de school. Hiertoe zijn zij gemandateerd door het bestuur van Stichting Ithaka. Verder zorgen zij ervoor dat de communicatie binnen de school en haar diverse geledingen goed verloopt. De directie is het aanspreekpunt in de school voor ouders en leerkrachten betreffende dagelijkse zorgen en organisatie. Ook als je niet weet bij wie je moet zijn, kun je je tot hen wenden.


Bij afwezigheid of ziekte worden de taken waargenomen door de plaatsvervanger.


Vrije School Kleverpark

Wouwermanstraat 49a

2023 XD Haarlem

023 - 202 32 35

info@vskleverpark.nl

Vrije School De Lindeboom

Korte Verspronckweg 7-9

2023 BS Haarlem

06 - 51 40 18 26

info@vsdelindeboom.nl