Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Basisschool Vrijeschool Kleverpark is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersenen.

Het team


Het team bestaat uit de leerkrachten, ondersteunend personeel en de directeur.


De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Als je vragen hebt over hoe het gaat met je kind op school, dan kun je in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht.


De klassenleerkracht kun je bereiken per mail of telefonisch via school.


Het team van Vrije School Kleverpark

Lettie Winterwerplwinterwerp@vskleverpark.nl
Kleuters
Machteld Joosenmjoosen@vskleverpark.nl
Kleuters
Nienke Leijs 
Simone de la Court
nleijs@vskleverpark.nl
sdelacourt@vskleverpark.nl
Kleuters
Janne Kluftjkluft@vskleverpark.nlKlas 1B
Maartje Oremus 
Willemijn Odijk
moremus@vskleverpark.nl
wodijk@vskleverpark.nl
Klas 2B
Diede Damaveddamave@vskleverpark.nlKlas 3B
Monique Vietormvietor@vskleverpark.nlKlas 4B
Jurre van der Veenjvanderveen@vskleverpark.nlKlas 5B
Barbara Nicolaas 
Charlotte Groendijk
bnicolaas@vskleverpark.nl
chaasnoot@vskleverpark.nl
Klas 6B
Edith van Esseveldevanesseveld@vskleverpark.nlKlas 6B
Denise Bijldbijl@vskleverpark.nlEuritmie
Wilfra Marseillewmarseille@vskennemerland.nlGymleerkracht 
MRT
Lodie Bronfmanlbronfman@vskleverpark.nlRT
Maartje Zwartmzwart@vskleverpark.nlRT
Lia Visserlvisser@vskleverpark.nlDirecteur
Maarten Roest Crolliusmroestcrollius@vskennemerland.nlDirecteur


Het team van Vrije School De Lindeboom

Eva Boissevain
Daphne Kruisman
eboissevain@vskleverpark.nl
dkruisman@vskleverpark.nl
Kleuters
Rosalie Verschoorrverschoor@vskleverpark.nlKleuters

Quirine van Trigt

qvantrigt@vskleverpark.nl

Kleuters

Hans van Vliethvanvliet@vskleverpark.nlKlas 1C
Eva Heirmaneheirman@vskleverpark.nl
Klas 2C
Coen Gaalmancgaalman@vskleverpark.nl
Klas 3C
Mark Schuttemschutte@vskleverpark.nlGymleerkracht
Miranda van Lulingmvanluling@vskleverpark.nlIB en RT
Sara de la Parrasdlparra@vsdelindeboom.nlDirecteur

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.


Lia Visser is de directeur van Vrije School Kleverpark, Sara de la Parra van Vrije School De Lindeboom. Zij geven leiding aan de dagelijkse gang van zaken binnen de school. Hiertoe zijn zij gemandateerd door het bestuur van Stichting Ithaka. Verder zorgen zij ervoor dat de communicatie binnen de school en haar diverse geledingen goed verloopt. De directie is het aanspreekpunt in de school voor ouders en leerkrachten betreffende dagelijkse zorgen en organisatie. Ook als je niet weet bij wie je moet zijn, kun je je tot hen wenden.


Bij afwezigheid of ziekte worden de taken waargenomen door de plaatsvervanger.


Vrije School Kleverpark

Wouwermanstraat 49a

2023 XD Haarlem

023 - 202 32 35

info@vskleverpark.nl

Vrije School De Lindeboom

Korte Verspronckweg 7-9

2023 BS Haarlem

06 - 51 40 18 26

info@vskleverpark.nl