Als je eten bereidt
gebruik je ook je
hersens.

home

Het team

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes.

Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.

Het team van leerkrachten bestaat uit:

 

Vrije School Korte Verspronck:

Albertine de Vries adevries@vskleverpark.nl kleuters Korte Verspronck

Eva Klut eklut@vskleverpark.nl kleuters Korte Verspronck

Quirine van Trigt qvantrigt@skleverpark.nl kleuters Korte Verspronck

Hans van Vliet hvanvliet@vskleverpark.nl klas 1C

 

Vrije School Kleverpark:

Machteld Joosen mjoosen@vskleverpark.nl kleuters

Lettie Winterwerp lwinterwerp@vskleverpark.nl kleuters

Nienke Leijs nleijs@vskleverpark.nl kleuters

Marije de Vink mdevink@vskleverpark.nlklas 1B

Monique Vietor mvietor@vskleverpark.nl  klas 2B

Willemijn de Graaff wdegraaff@vskleverpark.nl klas 3B

Barbara Nicolaas bnicolaas@vskleverpark.nl klas 4B

Gerrie Backer gbacker@vskleverpark.nl klas 4B

Janne Kluft jkluft@vskleverpark.nl klas 5B

Edith van Esseveld evanesseveld@vskleverpark.nl klas 5B

Maartje Oremus moremus@vskleverpark.nl klas 6B en interne begeleiding

Willemijn Odijk wodijk@vskleverpark.nl klas 6B

Denise Bijl dbijl@vskleverpark.nl euritmie

Wilfra Marseille wmarseille@vskennemerland.nl gymleerkracht en MRT

Maartje Zwart mzwart@vskleverpark.nl RT

Lodie Bronfman lbronfman@vskleverpark.nl RT

Maarten Roest Crollius mroestcrollius@vskennemerland.nl  directeur

Lia Visser lvisser@vskennemerland.nl adjunct-directeur

Mari-Lou de Roode mderoode@vskennemerland.nl administratie

 

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.

VRIJE SCHOOL KENNEMERLAND, Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem               023.5373578        info@vskennemerland.nl

VRIJE SCHOOL KLEVERPARK, Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem        023.2023235        info@vskleverpark.nl

 

 

Het team

 

Het team

 

Het team
Het team
Vrije School Kleverpark
Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem
Tel. 023 2023235 (ook ziekmeldingen)
info@vskleverpark.nl
Klik hier voor de laatste nieuwsbrief
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
Vrije School Kleverpark
Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem
Tel. 023 2023235 (ook ziekmeldingen)
info@vskleverpark.nl
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
NAAR BOVEN